CYBAVO wspiera Bitcoin SV w całym pakiecie produktów dla przedsiębiorstw Avatar

CYBAVO, „firma zajmująca się bezpieczeństwem waluty cyfrowej i zarządzaniem aktywami“, ujawniła, że zgodnie z komunikatem prasowym będzie teraz wspierać Bitcoin Era we wszystkich swoich produktach.

Platforma oferuje „szereg usług dla firm, które chcą bezpiecznie przechowywać i zarządzać swoimi cyfrowymi aktywami, w tym przechowywanie kluczy prywatnych, usługi zarządzania przedsiębiorstwem i rozwiązania cyfrowego przechowywania walut“, zauważa również komunikat.

Na czele platformy stoi CYBAVO Vault, przestrzeń do przechowywania i zarządzania portfelami dla klientów korporacyjnych. Skarbiec ten będzie oczywiście wspierał Bitcoin SV, ponieważ aktywa te rozwijały się w ciągu ostatnich miesięcy.

„Dzięki nieograniczonemu skalowaniu, jego łańcuch blokowy oferuje tanie transakcje płatności peer-to-peer i większą pojemność danych, umożliwiając zaawansowane funkcje, takie jak tokeny, inteligentne umowy i komunikacja IoT, a także aplikacje dla przedsiębiorstw. Ekosystem Bitcoin SV rozrósł się do ponad 428 znanych projektów i przedsięwzięć“ – czytamy w publikacji.

Mówi o tym Paul Fan, dyrektor generalny CYBAVO, który powiedział:

„Bitcoin SV ma na celu poszerzenie zastosowania łańcucha blokowego w przypadkach zastosowań biznesowych… W CYBAVO podzielamy tę samą wizję skalowalnych i gotowych do zastosowania w biznesie rozwiązań typu blockchain, które pobudzają przyjęcie przez przedsiębiorstwa i ogół społeczeństwa, więc logiczne jest dla nas dodanie wsparcia Bitcoin SV do naszej cyfrowej platformy przechowywania aktywów CYBAVO VAULT i naszego mobilnego portfela SDK“.